Despre noi

Mai întâi să ne prezentăm….

Betrans nieuw gebouw

Datorită personalului nostru motivat, ne-am construind începând cu anul 1998 o reputație solidă în domeniul transportului de mărfuri. În anul 2017 încă suntem în plină extindere.

Planurile noastre de viitor nu se rezumă doar la activități de transport. În plus, în afară de transportul cu containere și cu camioane cu prelată, oferim servicii logistice suplimentare, astfel încât clienții noștri pot conta pe noi pentru depozitarea și transferul, precum și pentru încărcarea și descărcarea containerelor, iar distribuția finală o pot lăsa pe seama noastră. Noi putem pune la dispoziție 200 de autocamioane și 350 de semiremorci (trailere) , inclusiv șasiuri pentru containere, camioane cu  prelată și platforme. Vă putem oferi, de asemenea, servicii logistice integrale.

Echipa noastră

DIRECTOR / PROPRIETAR
betrans bert vranckx 600px

Bert Vranckx

Director / Proprietar
bert@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

VÂNZĂRI
betrans jan boonen 600px

Jan Boonen

Manager vânzări
Jan@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 002
Gsm. +32 (0)484 972 986

betrans lieze goolaerts 600px

Lieze Goolaerts

Vânzări interne
Lieze@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 002

betrans ellen cuypers 600px2

Ellen Cuypers

Vânzări interne
sales@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 002

CONTAINERE
betrans gunter vranckx 600px

Gunter Vranckx

Planificări containere
Gunter@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000
Gsm. +32 (0)473 592 957

betrans paul de belder 600px

Paul De Belder

Planificări containere
Paul@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000
Gsm. +32 (0)491 619 421

betrans cisse vreys 600px

Cisse Vreys

Planificări containere
Containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

betrans Nick

Nick Van Roosbroeck

Planificări containere
nick@be-trans.be, Containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

Luci Gherbea

Luci Gherbea

Planificări containere
Luci@be-trans.be, containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

Mihail2

Mihail Pascari

Planificări containere
mihail@be-trans.be, mihail@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

betrans Paun Joan

Ioan Paun

Planificări containere
ioan.paun@be-trans.be, containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

betrans staf dierckx 600px

Staf Dierckx

Planificări containere
Staf@routa.be
Tel.+32 (0)3 561 04 00
Gsm. +32 (0)3 561 04 00

betrans rita Leclerq 600px

Rita Leclerq

Planificări containere
Rita@routa.be
Tel.+32 (0)3 561 04 00
Gsm. +32 (0)3 561 04 00

Peter huybrechts witter

Peter Huybrechts

Planificări containere
peter@routa.be, planning@route.be
Tel.+32 03 561 04 00

SEMIREMORCI CU PRELATE
betrans mario swinnen 600px

Mario Swinnen

Planificare transporturi prelate / Încărcare completă și parțială
Tautlinerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 001
Gsm. +32 (0)477 274 728

betrans glenn de jonghe 600px

Glenn De Jonghe

Planificare transporturi prelate / Încărcare completă și parțială
Glenn@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 001
Gsm. +32 (0)491 909 763

DEPOZIT
betrans dirk wijnants 600px

Dirk Wynants

Administrator depozit
Dirk@be-logistics.be
Tel.+32 (0)14 803 393
Gsm. +32 (0)478 287 560

betrans Joris swinnen 600px

Joris Swinnen

Warehouse Assistant
Joris.swinnen@be-logistics.be, Warehouseplanning@be-logistics.be
Tel.+32 (0)14 803 393

PROCESAREA COMENZILOR
betrans lore mondelaers 600px

Lore Mondelaers

Procesarea comenzilor
Containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

Betrans lacramiora ianuscovschi 600px2

Lacramioara Ianuscovschi

Procesarea comenzilor
Containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

VAHE APELYAN ORDERBEVESTIGING 740px

Vahe Apelyan

Procesarea comenzilor
Containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

KATERINA KALLIS ORDERBEVESTIGING 740px

Katerina Kallis

Procesarea comenzilor
Containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

BEN BOELANDERS ORDERVERWERKING 740px

Ben Boelanders

Procesarea comenzilor
Containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

betrans anamaria manea 600px

Anamaria Manea

Procesarea Comenzilor
Anamaria@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 008

betrans eva

Eva Pastor

Procesarea comenzilor
Containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

betrans amber

Amber Smits

Procesarea comenzilor
Containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

FACTURARE
CHRISTINE GIJSBRECHTS VERVANGEN 740px

Christine Gijsbrechts

Facturare
Christine@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 009

betrans greta dierckx 600px

Greta Dierickx

Facturare
Greta@routa.be
Tel.+32 (0)3 561 04 00
Gsm. +32 (0)3 561 04 00

ANJA BRUERS FACTURATIE 740px

Anja Bruers

Facturare
anja@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 009

ASIGURĂRI
DORINA FEICHT 740px

Dorina Feicht

Asigurări
Dorina@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 003

betrans domin van hemelen 600px

Domin Van Hemelen

Asigurări
Domin@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 007

CONTABILITATE
betrans astrid krieckemans 600px

Astrid Krieckemans

Contabilitate
Astrid@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 005

betrans peter gillis 600px

Peter Gillis

Contabilitate
Peter@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 005

HUMAN RESOURCES
betrans tessa vaes 600px

Tessa Vaes

Human Resources
Tessa@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 003

betrans heidi goovaerts 600px

Heidi Goovaerts

Human Resources
Heidi@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 003

FLEET DEPARTMENT
Viorel

Viorel Tabacaru

Fleet Manager
opleiding1@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 008

betrans pinteaeduard

Eduard Daniel Pintea

Fleet Departement
opleiding2@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 008

betrans alexandra alaman 600px

Alexandra Alaman

Fleet Departement
Alexandra@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 008

ÎNTREŢINERE / REPARAŢII
betrans werner ilsen 600px

Werner Ilsen

Întreținere / reparații
Garage@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000
Gsm. +32 (0)473 514 058

betrans johan maes 600px

Johan Maas

Întreținere / reparații
Garage@routa.be
Tel.+32 (0) 3 561 04 00
Gsm. +32 (0)490 572 485

Doriți să lucrați pentru BE-Trans ??

Contact us

Doriți mai multe informații?

Contactați-ne